قوانین و مقررات استفاده از خدمات طب کال

سیاست حفظ حریم خصوصی

شرکت رهناب پژوهان آینده کار برنامه طبکال را به عنوان یک برنامه رایگان برای استفاده عموم هموطنان ساخته است.
اگر هر کسی تصمیم به استفاده از سرویس ما داشته باشد، با مطالعه این صفحه با سیاست های ما که شامل جمع آوری، استفاده و افشای اطلاعات شخصی است آشنا می شود.
اگر تصمیم به استفاده از سرویس ما دارید، پس با سیاست های جمع آوری و استفاده از اطلاعات موافق هستید. اطلاعات شخصی که ما جمع آوری می کنیم برای ارائه و بهبود خدمات استفاده می شود. ما اطلاعات شما را با هیچکس به جز آنچه که در این سیاست حفظ حریم خصوصی توصیف شده است به اشتراک نمی گذاریم.
اگر شما به میل خودتان این اطلاعات را به شخصی یا ارگانی منتقل کردید، مسؤولیت این انتقال جهت هرگونه استفاده‌ای به عهده شما خواهد بود.

جمع آوری اطلاعات و استفاده

برای تجربه بهتر، هنگام استفاده از سرویس ما، ممکن است از شما بخواهیم اجازه استفاده ازاطلاعات خاصی را که شخصا قابل شناسایی است مانند خواندن و نوشتن از حافظه خارجی، و گرفتن عکس از دوربین به ما بدهید. اطلاعاتی که ما درخواست می کنیم توسط ما حفظ می شود.
شما هر زمان که از سرویس و خدمات طب کال و هرآنچه مرتبط با این خدمات است، استفاده کنید، در صورت خطا در برنامه و شبکه و پلتفرم، ما برخی اطلاعات فنی مربوط به خطاها را ذخیره کرده تا هرچه سریعتر موضوع را برطرف نماییم.

کاربران طب کال آگاه باشند که اشخاص ثالث و یا شرکت های همکار دسترسی به اطلاعات شخصی آنها را ندارند.

امنیت

اعتماد شما به این برنامه برای ما ارزشمند است. بنابراین ما در تلاش برای استفاده از ابزار قابل قبول تجاری برای حفاظت از آن هستیم. اما به یاد داشته باشید که هیچ روش انتقال از طریق اینترنت و یا روش ذخیره سازی الکترونیکی 100٪ امن و قابل اعتماد نیست و ما نمی توانیم امنیت مطلق آن را تضمین کنیم.

تغییرات در سیاست حفظ حریم خصوصی

طب کال ممکن است خط مشی حریم خصوصی کاربران را، هر چند وقت یک بار بروزرسانی کند. بنابراین توصیه ما به شما این است که این صفحه را به صورت دوره ای برای هر تغییری، مورد مطالعه قرار دهید. هر گونه تغییری در سیاست های ما به اطلاع شما خواهد رسید. این تغییرات بلافاصله پس از ارسال در همین صفحه قابل مشاهده است.

سوال های مرتبط با حریم خصوصی

اگر در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی ما سؤالی یا پیشنهاداتی دارید، دریغ نکنید و با ما تماس بگیرید.