درباره طبکال

طب کال اپلیکیشن و وب سایتی است که با استانداردهای جهانی زیر نظر پزشک ها و متخصصین انفورماتیک پزشکی طراحی وتولید شده است و به شما این امکان را می دهد که در محیطی امن با دامنه گسترده ای از پزشک ها و متخصصان مورد تایید سازمان نظام پزشکی بصورت مستقیم درارتباط باشید، از تیم پزشکی "طب کال" سوالات و مشاوره های درخواستی خود را در هرزمان و هرمکان بپرسید و مشاوره تخصصی دریافت نمایید. علاوه برآن می‌توانید از ویدیوها ومتون آموزشی متعدد و معتبر جهت ارتقاء سطح آگاهی خود استفاده نمایید.

حفاظت اطلاعات شخصی

اطلاعاتی که شما در این اپلیکیشن وارد می‌کنید، تنها در دستگاه خودتان ثبت می‌شود و به هیچ ارگان یا شخص دیگری به جز پزشک مشاور شما فرستاده نخواهد شد. اگر شما به میل خودتان این اطلاعات را به شخصی یا ارگانی منتقل کردید، مسؤولیت این انتقال جهت هرگونه استفاده‌ای به عهده شما خواهد بود.

توصیه ما به شما این است که دستگاه همراه خود را مجهز به کلمه عبور نمایید تا آن را در برابر استفاده دیگران محافظت کنید.

مجوز استفاده از اپلیکیشن و وب سایت طب کال

شما با نصب این اپلیکیشن و قبول شرایط مندرج دراین متن، اجازه استفاده از آن وتمام نسخه‌های آینده آن را، درصورت بروزرسانی، دارید. این اجازه متعلق به شماست و شما حق ندارید مجوز استفاده خود را به غیر منتقل کنید. طراحان نرم افزار این اجازه را دارند که در صورت لزوم و بنابر تشخیص خود دسترسی استفاده شما را محدود و باطل نمایند.