اپلیکیشن "طب­کال" جهت ارائه مشاوره آنلاین پزشکی توسط پزشکان ومتخصصین دارای شماره نظام پزشکی معتبرطراحی شده است.

سوال پزشکی شما در هرزمینه ای که باشد، تیم تخصصی سلامت الکترونیک ما از طریق چت به شما درزمانی کوتاه  پاسخ می‌دهد

از طریق "طب­کال" شما با یک یا چندین پزشک (عمومی یا متخصص) تماس برقرار می کنید، این قابلیت را دارید که تمامی سوالات و نگرانی های خود را مطرح کنید، عکس ، جواب آزمایش، رادیولوژی، وسایر فایل های خود را جهت تجزیه و تحلیل بهتر با پزشکتان به اشتراک بگذارید تا پاسخی مناسب و کامل دریافت نمایید.

 

"طب­کال" با همکاری کمیته پزشکان ومتخصصین انفورماتیک پزشکی برای بهبود وضعیت سلامت بیمارو رفع ابهامات و پاسخ به سوالات پزشکی ایجاد شده است. تیم ما متشکل از پزشکانی است که در دانشگاه های معتبرتحصیل کرده  و همگی حق قانونی طبابت در کشورمان را دارا می باشند.

درحال حاضر اپلیکیشن "طب­کال" هنوزبه پزشکان اجازه نسخه نویسی برای داروها و اقداماتی که به نسخه احتیاج دارند را نمی دهد. درصورت نیاز به مشاوره حضوری وانجام اقدامات تکمیلی تشخیصی و درمانی پزشکان ما این مساله را با متقاضیان محترم مطرح خواهند کرد.

توجه نمایید که طبکال یک سرویس اورژانس نیست. لطفاْ درموارد اورژانسی با شماره ۱۱۵ تماس حاصل فرمایید.

 

اپلیکیشن طبکال را دانلود کنید و از مزایای آن و همچنین از مزایایی آن جهت انجام مشاوره بهره مند شوید.

چگونه مشاوره رایگان بگیریم : پس از آنکه شما از یک پزشک مشاوره دریافت کردید و درصورت نیاز و یا اعلام پزشک جهت ویزیت حضوری به همان پزشک مشاوره دهنده مراجعه نمودید با ارائه کد مشاوره هزینه پرداخت شده حق مشاوره شما در "طب­کال" از ویزیت حضوری کسر می­گردد و بدین صورت مشاوره شما رایگان خواهد بود. 

توجه : این موضوع در مورد مراکز درمانی دولتی و حق ویزیت های بیمه ای به دلیل ذی نفع نبودن پزشک و هزینه بسیار کم بیمار در این مراکز صدق نمی کند و پزشک هایی که در این مراکز درمانی مشغول به خدمت رسانی هستند در صورت ارائه مشاوره و مراجعه بیمار به این مراکز مسئولیتی در قبال کسر حق مشاوره ندارند. اما در صورتی که بیمار به مطب خصوصی ایشان و یا کلینیک ها مراجعه نمایند هزینه همان مشاوره از ویزیت آنها کسر می گردد.

بیماران عزیز و پزشکان محترم، فرصت را ازدست ندهید و به ما بپیوندید!

 

از طرف تیم تخصصی "طب­کال" ، امیدواریم که انتظارات شما به بهترین شکل ممکن را برآورده کنیم و همواره برای بهبود تجربه کاربری خود تلاش کرده و مشتاق دریافت پیشنهادات، انتقادات و نظرات شما عزیزان می باشم.